Anasayfa  |   İletişim  | EN
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | 2019-2020 Yılı Erken Kayıt Yenilemelerinde Ödeme İşlemleri
2019-2020 Yılı Erken Kayıt Yenilemelerinde Ödeme İşlemleri

2019-2020 Erken Kayıt Yenilemeleri

 Üniversitemizde peşin ödeme yapacak öğrencilerimiz için 16-26 Temmuz 2019 Tarihleri arasında kayıt yenileme işlemleri yapılacaktır. Peşin ödeme yapacak  (Nakit ve kredi kartıyla tek çekim.) öğrencilerimize bu tarihlerde yapılacak peşin ödemelere %6 indirim uygulanacaktır. Bu tarihlerden sonra yapılacak ödemeler için kesinlikle peşin ödeme indirimi uygulanmayacaktır.


Ödeme İşlemleri
Ödemelerini peşin olarak yapmak isteyenler öğrenci numaraları ile birlikte   Kurumsal Tahsilat ve   Türk Katılım Bankası (Şube Gişeleri ve İnternet Bankacılığı) kanallarından birini kullanarak yapabilirler.

Kredi Kartı ile Peşin Ödeme:

Kredi kartıyla yapılacak tek çekim ödemeler internet üzerinden öğrenci numarası ve T.C.Kimlik numarası ile birlikte  https://odeme.fsm.edu.tr adresine girilerek yapılabilir.

  • Ödemenizi yaptıktan sonra kaydınız otomatik olarak yenileneceğinden kurumumuza gelmenizi gerektirir bir durum bulunmamaktadır. Ödeme teyidinizi https://odeme.fsm.edu.tr adresinden yapabilirsiniz.
  • Ödemeniz başarılı bir şekilde gerçekleşmiş ise; online ödeme ekranımız odeme.fsm.edu.trye girdiğinizde borcunuzun “0” (sıfır) olarak görünmesi gerekmektedir.
  • Eğitim ödemelerinizi yukarıda belirtilen ödeme kanallarını kullanarak Türkiye’nin her yerinden yapabilirsiniz.
  • Eğitim-Öğretimini normal süresinde tamamlayamayan öğrencilerimiz erken kayıta tabi değildirler.
  • KHK kapsamındaki öğrencilerin ücret artışları YÖK tarafından belirlenmekte olup konuyla ilgili güncel bilgi henüz tarafımıza ulaşmadığı için bu öğrenciler erken kayıta tabi değildirler.
  • Banka hesaplarımız HAVALE ve EFT işlemlerine kapalı olduğundan bu yöntemlerle ödeme yapılamamaktadır. (Hesap numarası ve iban bilgisi talep etmeyiniz.)
  • Miles & Smiles ve American Express (Amex) tabanlı kredi kartlarıyla işlem yapılmamaktadır.

Geç Kayıt Yenilemelerde Ödeme İşlemleri:

Kayıt yenileme ücretlerini taksitle ödeyecek (vade farksız 10 taksit olarak eğitim kredisi veya anlaşmalı kredi kartlarıyla) öğrencilerimizin kayıt yenileme günleri 19-29 Ağustos 2019 tarihleri arasındadır. Bu tarihlerde yapılacak ödemeler nakit ve tek çekim dahi olsa peşin ödeme indirimi uygulanmayacaktır.

Kurumumuzda Eğitim ücretlerinde senetle ve elden taksit şeklinde ödeme bulunmamaktadır.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi